Új hozzászólás Aktív témák

  • alex89

    senior tag

    üdv!

    Attól tartok én is ráfűztem a témára kicsit, addig nem nyugszom még nem veszek valamit betegeskedő alcatel ot-995 helyett. Pár naponta azon kapom magam, hogy a minideal.net-et nézegetem... :DDD

    Elvárások az alábbiak lennének:
    4,5"- 5"(max)jó minőségű ips kijelző, előbbinél még belefér a qHD felbontás, felette csak HD jöhet szóba.
    Led segédfény (zseblámpának)
    jó általános minőségérzet, stabil működés (gps, wifi, 3g jól szuperáljon)
    magyar nyelv
    belvilág másodlagos, nem játszom... illetve ez a kategória már mtk6589 Pvr sgx 544 1gb rammal van felvértezve ami bőven sok számomra.
    Amiben a segítségeteket/véleményeteket kérném az a kamera minősége. Jó lenne ha nem is tökéletes, de használható képeket lehetne vele készíteni mert megesik, hogy fontos dolgot kell megörökítenem.
    Fentieket szem előtt tartva kb ezeket néztem ki:

    Amoi N828, Thl w100 qHD
    Hd vonalon pedig: vowney v5, tengda x920, Bedove HY5001, Cubot One, Newman K1, Umi S1, Hero h7500+, Zte V987. Kérdésem tehát, hogy az előbbiek közül (vagy hasonlóak közül kb 200$-ig) tapasztalataitok alapján melyik lő használható képet avagy melyik zárható ki kapásból?

    köszönöm!

    ''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Új hozzászólás Aktív témák