Új hozzászólás Aktív témák

  • Kari915

    tag

    válasz tsrt #41441 üzenetére

    Sok kérdést kaptam, de bocs csak most tudok válaszolni. 1. Tmallbox/SG-10 nap-ra. 2, b0bcat: hát ez egyáltalán nem csíkos, de még nagyítóval sem pixeles(nem látható), küld vissza gariba, vagy fóliát cseréld, vagy a szemüveged karcos ;] , szerintem nem rosszabb, mint a Galaxy S2 csak ez utóbbi feketéje feketébb és túl szaturáltak a színei (Amoled miatt) valakinek ez bejön, nekem már túl színes. 3. Teejay83: makróban számomra meglepően jó, egyébként nem egy DSLR, nem volt időm mélyebben vizsgálni. 4. chab7: minden alap, általános senzor benne van, csak mágneses érzékelő nincs, de ahogy néztem nagyítóval kell keresni a fórumon emlegetett telók között azt amelyikben van. Sajnos e-nélkül normális navigáció szerintem nincs is(ez saját vélemény), ezért panaszkodik sok ember, hogy a telefonja pontatlanul navigál, annak ellenére, hogy a GPS adatok rendelkezésre állnak. Egyébként elég jó a GPS, a V967s-ben, az elsö indítást leszámítva, amikor a-GPS adatokat frissítettem, szabadban fél-egy percen belül pozicionál, és 6-8 holdat folyamatosan lát, (és nem kel hozzá adatkapcsolat, mint itt mások írták, hogy csak úgy működik). Szerintem jó kis teló ez csak ne lenne ilyen hosszú, (de sajnos, ahogy néztem nem sokkal kisebb a többi sem, még a 4,5”-ak is, csak pár mm-rel rövidebbek).

Új hozzászólás Aktív témák