Új hozzászólás Aktív témák

  • Seraf723

    csendes tag

    egy kis Vowney V5 vélemény fél nap nyúzás után az ezelőtti telómmal összehasonlítva (UMI X1)

    a minideal-től rendeltem Júli 23.-án és tegnap érkezett meg :) (HK Post-al kértem SG-vel kaptam, de mivel HK sebességgel jött ezért nem panaszkodom :) )

    Külső: gyönyörű, de azt kell mondjam az UMI gyönyörű +1 :D elegánsabb, vékonyabb, de ez persze csak szubjektív :) jól összeszerelnek meg azt a mobilt nevezem, pontosan illeszkedik minden, nem úgy mint az UMI-n ami recseg ropog össze vissza...

    Sebesség: hát nyilván nem fogom összehasonlítani a 2magosat a 4el, de amúgy én már a 2magosnál sem éreztem, hogy mégis mibe lehetne gyorsabb, hát most azért látom, hogy enyhén simábban gördülnek azok a menük a V5-ön :D ellenben a RAM kicsit érdekes még fel se raktam minden cuccot ami az UMI-n fenn volt és csak kb 350mega szabad memória van mindig, míg az UMI-n 500 volt simán a gyári rommal...

    Képernyő: az UMI-nak jóval élesebb színtelítettebb képe van, valóban van egy ilyen kis rózsaszínes/lilás "háttérfénye" a V5-nek, de nem zavaró, és nem is emiatt mondom, hogy az UMI-nak szebb a képe :)

    GPS: egyelőre abszolút nem tudtam életet lehelni bele, epo a-gps minden, európai gps conf, de semmi... mondjuk az UMI-nál is a múltkor random egy túra elején előkaptam a szabad ég alatt és kapta az "ihletet" egyből kb :D

    Kamera: erről nem tudok nyilatkozni én nem látom azokat a "hatalmas" különbségeket, hogy valamelyik nem úgy fokuszál meg kicsit elmosódottabb stb mint egyes sas szeműek (vegyetek normál kamerát :DDD )...

    Hang: tisztábban és jobban szól mint az UMI, és ez is hangos épp mint az volt :)

    Net: egyből csatlakozott wifi-hez, és jóval erősebb mint az UMI volt, az talált kb 5-6 wifit itt ez meg kb 8-9et talál, a 3G is ok

    a Root és a CWM nem volt para, van hozzá szájbarágós tutorial neten

    azt hiszem ennyi lenne röviden tömören :D

Új hozzászólás Aktív témák