Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz RVR400 #40792 üzenetére

    Volt nekem Concorde termékem elég sok. Senki sem állította (még Ők sem), hogy a csúcsminőséget képviselik. Egyet képviselnek viszont, a tisztességes és korrekt magatartást az ügyfelekkel. Ennek érdekében hozták létre a saját fórumukat, ahol a savazós postokat sem törlik, és nem bannolnak senkit sem még akkor sem ha az illető mocskolódik. Sokszor a kéksárkányról kevesebbért kivágtam valakit. Létrehoztak egy tesztelői-fejlesztői csapatot (egyébként bárki aki érez magában ambíciót jelentkezhet náluk) akik a megjelenés előtt erősen felhasználói oldalról "köpködik" meg a készülékeket. A visszajelzések alapján módosítanak a szoftveres oldalon is, és hardveresen is amire volt igény (és nem irreális kérés volt) azt igyekeztek a lehető legrövidebb idő alatt megoldani.
    A lényeg, hogy a helyükön kell kezelni a dolgokat! Szerinted aki az Opel gyárban dolgozik az nem vehet Mercedest? :)....persze, én nem dolgozom a Concorde-nál, viszont nagyon jó barátaim vannak ott ezért bocsássátok meg nekem, ha egy kicsit elragadtatom magam amikor azt látom, hogy oktalanul bántják a barátaimat. :R
    Szóval ezért akarok én LG-t vagy egyéb mást vásárolni magamnak! :)

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák