Új hozzászólás Aktív témák

  • tarat

    tag

    Sziasztok!

    Sokat olvastam itt, ezért gondoltam én is leírom az első napi tapasztalatokat és egy kis segítség is kéne.
    A Telefon UMI X1S. Nekem előtte Galaxy S2 volt, ezért magas a léc. A kijelzőjének a színmélysége sehol nincs az S2-höz képest, de egyébként szép. A gyári launcher nincs optimalizálva az 1280X720-hoz, ezért Nova Launcher került rá.
    A GPS-nél bejátszott a MobileUncle Tools. Azóta aránylag gyorsan fixál. Használok hozzá Zephyr HxM övet. Kicsit lassan párosodtak össze Bluetooth-on, de alapvetően működött. Wifi és USB tethering működött.

    Kijelző szedi az ujjlenyomatokat, a hátlap sem tűnik valami extrán erősnek. Az USB aljzat nem elég feszes, mintha nem menne bele eléggé a kábel, könnyebben ki tud csúszni.

    Viszont gyors és alapvetően teszi a dolgát! Gyári 4.2.1-es van rajta.

    Egyetlen dolog van egyenlőre amit nem tudok életre kelten és a segítségeteknek örülnék....
    Win7 64bit Windowsról látom ugyan a két SD kártyát (Telefonban lévőt + belerakott kártya) - (Computer/Removable Srorage), de nem tud róla olvasni (Please insert the disk into Removable disk).
    wpd filesystem Volume Driver-en keresztül olvassa a Windows és Linux File - CD Gadget USB Device -ként azonosítja.
    Letöltöttem a MTK_USB_ Driver.rar -t, mellyel az Android Composite ADB Interface felment (gondolom a tethering ezen megy USB-n), de ez nem segít az SD olvasáson USB-n keresztül.

    Megköszönném, ha valakinek van valami ötlete miképp lehet működésre bírni. :(

Új hozzászólás Aktív témák