Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz Depression #24297 üzenetére

    Nincs doboz hangja de nem ad telt hangzást, olyan semmilyennek mondanám. Egyébként zenében láttam/hallottam már jobb telót (fülhallgatóval gondolom, amiből egyébként a sajátja szar), de rosszabbat is nem egyet, ez is inkább átlagos.
    Én eleve tft-ként rendeltem (amúgy az n9589 az IPS), de nem bántam meg, szerintem jó ez.
    Flip tok nekem nem volt hozzá, de van ahol adnak...külső töltőt nem néztem hozzá, amúgy jól bírja az aksi... van, hogy 8 óra majdnem teljesen folyamatos nyomogatást kibír... SoC az fasza, gyors, érintő képernyő nagyon pontos, érzékeny. Ceruza van, de sztem/nekem tök fölösleges.
    Egyetlen bajom van vele, az a hátlap minősége (de ez lehet egyedi dolog...).
    Kamera nekem megfelel, gps pontos, gyors.
    Kicsit (inkább jóval ;) ) feljebb írtam első benyomásokat, keress rá, hátlap dolgot is részleteztem.
    Egyébként igen, sztem most is ezt rendelném, nem bántam meg. Nekem fontos volt a fizikai home gomb és, hogy a power és hangerő gombok ellenkező oldalon legyenek. Lehet már olcsóbban is megkapnám, de így sem bánom. IPS nem hiányzik, mérettel nincs bajom (egyébként 158*84*11 a valós méret) és kijelzőt 5,75 " nak mértem, de ez ugye nem 100% osan pontos mérés...

    (#24298) gps76

    majd próbálok túrni vmit, de eddig nem találtam...cpu stressz tesztet nem szívesen nyomnám órákig xD

    [ Szerkesztve ]

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák