Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Xabi78 #19444 üzenetére

    Xabi78
    Igen, Magyarországon vettem a készüléket, mert lusta voltam. Jelenleg is az Etotalk rom van rajta, egyelőre nem cserélem le, mert várom a JB-t. Addig minek nyúljak hozzá. A kamera részét próbáltam mókolgatni, de mint 2 külföldi fórumban is olvastam később, az EtoTalk romnak hála ICS-re nem tehető fel a JB kamera szoftvere. (valami két kód ütközése miatt). Hja és sikerült 2x is majdnem téglásítanom vele. Ahogy írtad mások több napos munkájának eredménye az időben rövidebb hadművelet, amit mások ingyen érhetnek el. Én pl anno javasoltam Sanyesz. kollegának, (persze viccből félig) hogy szedjen érte minimális összeget. És igen, nem értek hozzá. Kevés pénzem van és nem akarok szórakozni az egyetlen épkézláb telefonommal. Ha látnád a Blade-m állapotát ezt megértenéd, pedig vigyáztam rá nagyon (tok + fólia mindig -> kijelzője makulátlan). De a műanyag háza tipikus ZTE sh*t minőség és reped ahol csak tud. A Lenovo P770-nel te szenvedtél napokig, csak rajtad áll csinálsz-e gyorsabb verziót a nagyérdeműnek. Valakinek mindig meg kell szenvedni a sikerért (kérdés ő aratja-e le a babérokat).

    fPApi
    nem hozzád méltóak az ilyen beírások. Sajnálattal olvasom :(

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák