Új hozzászólás Aktív témák

  • berigazek

    őstag

    Na Uraim!
    Tegnap visszevittem a Medi Markt-ba a Mobistel T1 klészülékemet,visszaadták a pénzt természetesen és ugyancsak tegnap egy másik MM-ban megpillantottam a nagyobb tesóját azaz a Mobistel Cynus T2-st és szerettem volna venni belőle fekete színűt,de elkapkodtak már ,mint a cukrot,csak a kiállított darab volt ott,egy fekete és egy fehér.Megkell hagyni...a fehér sem csúnya,hófehér eleje hátulja és oldalai krómozottak,de nekem a fekete a férfias szín.Rögtön mondtam a boy-nak,hogy azonnal elvinném a kiálított darabot,azt mondta,hogy 3 hét múlva jön még...,,de ,,nekem most kell" mondtam neki,,,menj nagyfőnőkhőz éskérdezd meg,hogy elvihetem-e most?De azt mondta,hogy nincs kedvezmény rá,mondtam,hogy nem számít....(annyira megfogott a szép kecses darab,5"-os képernyőjével és szebb,.mint a kistesója,nagyobb a képernyőfelbontása,nem sokkal,de az 512 Mb RAM szépen mozgatja,ez nem dermed le netezés közben,12 Mp a főkamera,1.3 a másodlagos kamerája,mellékeltem is képet,ma készítettem vele,mindent leteszteletem,GPS 20 sec alatt jelet fogott,Bluetooth és PC között oda-vissza FTP jó,net kiváló,nem vastag,2000 MAh akksi és KETTŐT adtak ehhez belőle,más a töltője,teljesen más.IGo hasít ezerrel :-) Mit mondjak róla?Ja az Antutu 6300-at mutatott ezt ajánlom,igaz 219,.-eur az ára,nekem még is 199,-eur-kellett fizetnem,mert kiállított darab volt,össze-vissza tesztelgették,de karcnyom nem volt rajta egy szál sem,otthon rátettem a matt fóliát nagyon szépen,ami vele adtak.És egy fontos Infó,lehet,hogy sokan tudjátok már,de van aki nem...Android 4.0.4-es és alapból van Magyar nyelv benne,semmi kínai app(!!!)Majd ROOT-olom,ha lesz időm,de sokat melóztam mostanában.És meglepi,mert a SIM 1 ÉS SIM2 külön Csengődallam beéllítási lehetőségét,ebben benne van,alapból!!Egy dolgot nem tudok beáálítani,az az Automatikus Fényerőt....megvan a csúszka,azon tudok állítani,de szerintem magától is Automatikusan állíttja a fényerőt.Kérdezzetek,felelek.

    [link]

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák