Új hozzászólás Aktív témák

  • Marty

    tag

    válasz Attipapa #14284 üzenetére

    A morelocale2 nevű progival, ami természetesen ingyen tölthető le a marketből, a settings menüt leszámítva szinte minden magyar lesz, benne a navigáció. play áruház és sorolhatnám.
    Nemhinném, hogy oly sokat napi szinten akarják használni a beállításokat, így ha egyszer sikerül megcsinálni, szinte észre sem veszed, hogy a telefon nem magyar, mellesleg a 4-5 angol szót, amit napi használat közben látsz, igen hamar megszokod...bár én könnyen beszélek, lévén tudok angolul :) (megjegyzem, barátnőm elég kuka az idegen nyelvekhez, mégsem okoz neki gondot)

    Mod romot, talán odaadja valaki talán nem, akinek megvan, vagy próbálsz guglizni :)

    android salen sem választanám a free shippinget, inkább fizettem 3.99 dollárt a szállításért pluszban, de így legalább nyomkövetős csomagban kapom :)

    Mellesleg Hero 5i telefont rendeltem, 22.én, ami még nem érkezett meg(nyilván) majd írok pár sort róla, ha megkaptam :)

    Dominóról annyit, ő ilyen macerás emberke, nekem is volt már vele vitám korábban, ha elfogadod, hogy ilyen kis kukacos, egész normális :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák