Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    Sziasztok, nemrég szó volt az Axon 7-ről, azóta megvettem és boldog tulaja vagyok neki. :K
    Nemrégiben akciózva volt a Gearbest-nél, (most sajnos nincs) szóval azon az áron Ő a best buy telefon.
    Bárkinek tudom ajánlani aki egy jó telefont szeretne, elfogadható kamera tudással, csúcs hanggal, még mindig erős hardverrel, igényes kialakítással. A szoftver sem rossz, :N ámbár nem ehhez vagyok szokva, a Xiaomi-hoz képest puritánabb, nincs annyi beállítási lehetőség, témázhatósság, de ellehet vele lenni. :K A rendszer stabil, gyors, apró röccenés van itt ott, de szinte észre vehetetlen. Játékról nem tudok nyilatkozni, mert nem játszok, aksi idő sem olyan rossz mint Bone írt a tesztjében, igaz akkor még 6.0 volt, most 7.1 van rajta lehet emiatt is jobb az aksi kapacítása, nekem bőven meg van az egy nap úgy hogy WiFi, mobilnet bekapcsolva, könyvet olvasok, netezek, zenét hallgatok róla, szerintem nem rossz! A töltő gyors, legalábbis a Redmi Pro-hoz képest észrevehetően, de érdekes módon a Meizu Pro 6 még nála is gyorsabban töltött.
    Szóval, aki egy nagyon jó hangú telefont keres viszonylag olcsón, ami hangban felveszi, vagy lekörözi, a hasonló adottságú telefonokat, mint pl: HTC 10-11, LG G6 Plus, V20, azoknak nagyon ajánlott! :K

Új hozzászólás Aktív témák