Új hozzászólás Aktív témák

  • jamy1

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Bocsánat eltűntem miután megjött a Xiaomi Redmi 4X.
    Nos mivel balszerencsés vagyok így nem szeretném elkiabálni,de eddig a készülék hozza amit kell. Sőt a barátnőm drágább Huawei P8 Lite-ját veri. Annyira, hogy a barátnőm -aki fenntartásokkal kezeli az ismeretlen dolgokat- elismerte,hogy nagyon aranyos kis készülék és nagyon bejön neki a Redmi 4X.

    A problémám csak az,hogy az automata elforgatást csak menüből tudom elérni. Ezt rakhatták volna a wifi,gps, stb. gyors eléréshez a képernyő tetejére. ( Nem tudom jól mondtam-e.)

    Játszani abszolút nem játszok vele. A képek hozzák az elvártat olyannyira, hogy nekem a Nexus4-el szemben óriási váltás ez a 13mp és 5mp kamera a készüléken.

    Szerintetek lehet rá olyan fóliát kapni ami a lekerekített részt is védi?
    Sajna a legtöbb helyen ahol láttam üvegfóliákat ott felvolt tüntetve,hogy a lekerekített részt nem védi....
    Ha tudtok olyan linket ahol kapok rá normális üvegfóliát akkor megköszönném. Toknak egyelőre egy egyszerű szilikon tokot kapott ( Ázsia Center). Érdekes,hogy pont a kínaiaknál nem kaptam hozzá se keménytokot se fóliát :D

    Szóval minden segítséget elfogadok keménytok és üvegfóliát illetően :) ( Ne horror áron :) )

    Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket is!

    Elkeseredetten keresem a hozzám legjobban illő kínai okostelefont :D

Új hozzászólás Aktív témák