Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy Lenovo A916 telefon. Tudom nem mai darab, de most nem igazán van kedvem új telefont venni.
    Előfizettem a Telenor korlátlan hipernetjére, de valamiért nem tudom használni, nem kapcsolódik fel a hálózatra, illetve látszólag fenn van a hálózaton. A sim aktiválva van, ránézésre működik. Az adatkapcsolat úgyszintén. Mégsem akar kapcsolódni.
    Hívni elvileg tudok róla, de csak akkor ha kiveszem a másik sim -et. Ha csak deaktiválom, akkor hibaüzenetet ír, hogy ki van kapcsolva a másik Sim, és be akarja kapcsolni, hiába állítom be, hogy a telenoros SIM-et használja. Telekomos SIM-mel teljesen normálisan működik. Másik telefonban próbáltam és működik az adatkapcsolat.

    Nézegettem telefonokat. Nekem csak dual SIM -es megfelelő, külön microSD lehetőséggel, de majdnem mindegyik olyan, hogy vagy két SIM, vagy egy SIM és egy microSD. Nem lehet beletenni két SIM-et, meg egy nyomorult memóriakártyát, röhely.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák