Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy dual SIM es telefont. Korábban kb 2 évig volt egy Lenovo a789 -em Nagyon szerettem, csináltam is egy fórumot hozá. Csak nem birta a kisfiamtól kapott kiképzést. Aztán tönkre ment. Mivel gyorsan kellett helyette másik kb két éve vettem egy nokia 730 dual sim-es telefont. Most ez is haldoklik. Valami a memória kártya olvasás/írással lehet mert mindig ilyen kor fagy ki. Viszont most visszatérnék WindowsPhone után újra az androidra. Ezzel a Nokiával elégedett voltam a minősége, stabilitása, használhatósága és a funkciói miatt. Hardveresen viszont talán lehetett volna kicsit jobb. Viszont az elmúlt két évben nem követtem nagyon hol tartunk most. Én még az etotalk nevű helyről vásároltam. A mostani összefoglalóban ez nincs is az ajánlott oldalak között... Pedig azt gondoltam, hogy onnan vennék megint valami lenovo-t.

    Igazából, amire szükségem lenne:
    - Nokia 730hoz hasonló méret: 134,7 x 68,5 x 8,9 milliméter
    - Megbízhatóság mind szoftveresen mind hardveresen.
    - Letisztult egyszerű, ugyanakkor elegáns külső.
    - Jó fotóképesség. A Nokia kifejezetten jót csinált a Carl Zeiss optika miatt, így zavarna, ha amit most veszek sokkal rosszabb lenne. Persze nincs szükségem egy MILC géphez hasonlítható kiemelkedő képminőségre. Csak szimplán legyen jó....
    - Vaku, biztos hülyén hangzik, de nem a fényképezés, hanem az "elemlámpa" funkció miatt,
    - 64 Gb-s micro SDXC kártya megbízható kezelése. Természetesen azért, mert van rajta adat bőven. Kép, Zene, Videó, Térkép
    - Jah igen és az GPS valamint az OFFLINE navis téma, hogy áll mostanában androidon, ill. ezeken a készülékeken? A Nokián ingyenes volt és elég jól is működött, uh ezt rendszeresen használtam navigációs készülék helyet. Így ez is működjön megbízhatóan.
    - Azt nem tudom, hogy porálló kivitel szoba jöhet-e elegáns megjelenés mellet vagy ez hanyagolandó részemről.....
    - Jah és az akkumulátor a mostani Nokia intenzív használat mellet is kibírja estig. Kis spórolással viszont kimaradhat egy esti töltés. Jó lenne valami ilyesmi

    A fentiek alapján mit ajánlotok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák