Új hozzászólás Aktív témák

  • bubu126

    tag

    Sziasztok! Írtam egy kis beszámolót az új telefonomról, hátha érdekel valakit.
    Azzal kezdődött, hogy elromlott az előző telefonom (Newman n2). A fórumot folyamatosan olvasom és innen jött egy ötlet, ECOO E04 Aurora PLUS 3GB MTK6753. Én ennél több pénzt nem áldozok telefonra (biztosítással 123$). Tudom „zs” kategória, de nem rossz hardver és ami infót találtam róla azok nem írtak róla rosszat. Kezdem azzal, hogy ezeket a frekvenciákat tudja: Band: GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 900/2100MHz, FDD-LTE B1/B3/B7/B20. Szoftver gyári alap 5.1 szerintem nem is lesz más (TWRP van). Műanyag ház nem recseg. Ezzel a processzorral már nem is melegszik (az előző 6752-vel igen), memória bőséges mindere elég a kijelző szép, jól látható (FHD). Antutu 38800 felett. A kamera OmniVision OV13850 jó képeket csinál (persze ez csak egy mobil). A GPS parádés gyors, pontos. Az akkumulátora papíron 2500 mA, annyi talán van is, használattól függően 1-1,5 nap. Hibák 4 nap után, Google Play Játékok 505-ös(?) hibaüzenettel elszáll, nem minden kamera programot „szeret” némelytől lefagy (a gyári jó). Eddig ennyi, a többit majd az idő eldönti.

    Galaxy

Új hozzászólás Aktív témák