Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz cappa72 #116556 üzenetére

    Miskolcon a Voda B20-on megy... Ezen a környéken ennél városabb város nem igazán van. :D
    Mellesleg való igaz, hogy nekem aztán édesmindegy, mert 200 MB-nyi netem van, ergo semmilyen előnyét nem érzem a 4G-nek az S3-on, és amíg a Note 2 volt nálam, akkor sem éreztem hátrányát a 3G-nek. Esetleg, ahogy írtam is, Sajóbábonyban lehet jelentősége, mert ott nincs 3G, viszont valószínűleg ezt az ottlakók 99%-a már megoldotta más szolgáltatóval.

    (#116571) ÁrPi2: Ezt is kiveséztük már, igazából kényelmi szempont lehet, hogy nem késik annyit a hang, bár az a 10 ms-nyi különbség biztos nem vág földhöz senkit. Csak eljutottunk oda, hogy amíg 2G volt, addig elvolt azzal mindenki, aztán jött a 3G, és már senki nem akart 2G-t VOIP-ozni, pedig mondjuk még azon is átmegy valahogy. Aztán a 3G-re mindenki azt mondta, hogy ez már tökéletes, használta is évekig. Most ugye az van, hogy lett 4G, így a 3G már szar, meg használhatatlan, meg stb, így mindenképpen kell a 4G, mert nem lehet nélküle élni. Ez van, ilyenek vagyunk, mi emberek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák