Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz Outlander #116188 üzenetére

    Illetve ahogy mondtam telefonban lévő antenna és egy pna-ban lévő antenna között az a különbség mint a kanál és lapát között.. mind méretben mind hatékonyságban... a 6592 chipset ezt megfejeli azzal h lukas a kanál.--
    Akkor a PNA a hibás mert gyakorlatilag az autóban állandó helyen állandó használatban van mert figyelmeztet a gyorshajtásnál, és az ablak bal szélén fent a sarokba tettem a TH11 beütöttem ugyan azt a címet és teszteltem a th11-t. Pontosabban mutatta a helyzetemet az úton,de hozzá kel tennem, hogy vízszintesen mert állított helyzetben már nem volt olyan pontos.Ez a városi teszt volt nem nagy eltéréssel max 2-5 méter a kanyarodásoknál, kereszteződéseknél lehetett észre venni.
    Másik teszt ami már nagyon rossz volt az Pl M0. PNA kanyarodj le az úrtól.Én tovább mentem és a képen már a lehajtó sávban vagyok pedig maradtam az M0-n vagy 30 méter légvonalban mire észlelte, hogy merre vagyok. Na a TH11 követett a lyukas kanállal mind végig. Valószínű tudta , hogy csak az elcsorgatott csík után tud követni a PNA. :DD És ez a valós teszt nem 1x.
    Ez meg az én saját tapasztalatom. Már a 3. rendszerem van fent és még mindig nagyon pontos, kettő különböző navival.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák