Új hozzászólás Aktív témák

  • YxVs

    senior tag

    válasz cxm #114665 üzenetére

    Wifi - átlagos
    GPS - kíváló! Aki sokat navigál, az boldog lesz vele. Gyorsan talál jelet, stabilan tartja, nem dobálja.

    10 napja használom.
    Azóta észrevettem egy-két idegesítő dolgot.
    Bejövő hívásnál, a névjegyhez beállított hívókép lesötétítve jelenik meg alig láthatóan.
    Ugyanez kimenő hívásnál tökéletes.
    A közelség szenzorral is vannak problémák, telefonálás közben ha a fülednél van a telefon, nem kapcsolja ki minden pozícióban a kijelzőt. Meg kell találni a megfelelő pozíciót, és akkor OK :D
    Másik kellemetlenség: felvenni hívást csak jobbra elhúzva a kijelzőt lehet, ez balkezeseknek, mint nekem is elég kényelmetlen (vagyis azóta jobb kézzel veszem fel :) ).

    A legújabb hivatalos ROM-ot feltoltam manuálisan, mivel OTA nem ajánlotta fel.
    Azóta mintha jobban teljesítene a kameraszoftver is gyenge fényviszonyok között.
    Illetve javítottak benne egy korábbi bugot, nevezetesen most már külső alkalmazás nélkül is működik a százalékos akku kijelzés.

    Ja, és nem utolsó sorban sikerült rootolni is, így most már a hirdetés blokkoló is jól működik.
    Itt volt egy kis para, mert a recovery helyett sikerült belépnem valami szervizmenübe, ahol kínai menüpontok fogadtak, és nem is nagyon sikerült onnan kilépnem elsőre, de aztán csak sikerült valahogy újraindítani, és úgy néz ki eddig, hogy nem is állítottam el semmit a szervizmenüben...hangos kopp-kopp.... :D

Új hozzászólás Aktív témák