Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz beg #106923 üzenetére

    Az okos ember pedig más kárán is tud tanulni, van aki pedig a sajátján se... Az hogy az mtk gps ügyileg sz*r, pedig teljesen közismert tény, amit nyilván a korábbi szériákkal alapoztak meg. Szóval igen, pláne ha látok erről egy meggyőző videót, az önmagáért beszél. Ugye nem gondolod hogy más lenne a dolgok fekvése ha épp az én tulajdonom lenne az a telefon?
    Valamit pedig nagyon félreolvastál, mert azt egy szóval nem mondtam, hogy nincsenek jobban sikerült telefonok mtk-val (aminél mint szintén közismert elég nagy a szórás), csupán annyit bátorkodtam volt mondani, mielőtt te és a többiek nekem estetek és azóta is fölöslegesen győzködsz ebben a parttalan vitában, hogy én még mindig nem bízom meg bennük, és nem vennék mtk-s telefont, azt pedig elég meggondolatlan és több mint merész, sőt félrevezető kijelentésnek tartom, ha valaki azt írja hogy mindenki álljon le mostmár, mert a 67xx óta minden istenkirály, és aki mást mer mondani az egy barom akinek a szavára se lehet adni hisz nincs a kezében ilyen telefon.... csupán azért mert neki meg épp van, az ő szubjektív véleménye alapján pedig az jól működik. bah... Ez elég erős fokú szűklátókörűségre vall. Értem én hogy egyes emberek fizikai fájdalmat éreznek ha kritizálják a cuccukat, de azért ennyire általánosító kijelentéseket ne mondjunk már, ezzel félrevezetve egy csomó embert aki olvassa ezt a fórumot és ez alapján dönt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák