Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz FLx #10136 üzenetére

    Azért ez nem ennyire egyszerű. A diplomám egy építőmérnök bsc végzettség. Ezzel el tudok helyezkedni jó pár helyen.
    Dolgoztam úttervezésben egyetem előtt több mint egy évet. “Gyakornok” volt a titulus, de végeztem kimondott tervezői munkát is. Persze kontroll alatt.
    A legutóbbi munkahelyemen közel 2,5 évig statikusként dolgoztam. Egyetem mellett szintén, igaz akkor csak pár hónapokat. Viszont statikus irodák se egyformák. Némelyik jobban preferálja az előregyártást, némelyik a monolit szerkezeteket, némelyik a vasbetont, míg egy negyedik az acélt.
    Meglepődnél, hogy pár hónap alatt, ha megvan a háttértudás és az ember normális melót kap mennyi mindent meg lehet tanulni. Persze ez a szakma a folyamatos tanulásra épül, de az alapok egy része elsajátítható és interjúkor mondhatom azt, hogy tudom mi fán terem, amit csinálnak.
    Most csinálom az msc-t, itt a specializacio miatt már jelentősen szűkülni fog, hogy mit érdemes leírni.
    Illetve azzal én is tisztában vagyok, hogy mindent nem is lehet. Szóval az lesz, amit Cathfaern is irt. Csinálok egyet netre és lesz egy amit módosítgatok annak függvényében hogy én hova jelentkezem.

Új hozzászólás Aktív témák