Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    hétvégén volt szerencsém beülni egy új s60-ba, szélesebb, hosszabb magasabb -bár ez nem látszik a coupé forma miatt-, mint a régi s60, hátul simán el lehet benne férni, még akkor is ha az első üléseken jó magas emberek ülnek
    a kormánya nagyon jó, ugyan nekem kicsit nagyobbnak tűnt, mint a régi s60-ban ami volt, de ez a kormány sokkal jobb, bár akkor lenne szerintem tökéletes ha egy kicsit kisebb lenne a kerülete
    már alapból rengeteg cucc van benne ami másik autóban bőven extra lenne, a srác csak sorolta, én meg rákérdeztem, hogy akkor ez mennyibe is kerül és csak 12.x M Ft volt, aztán ugye itt néztük (itt sokkal pontosabb adatok is vannak, mint amit én élményből elmondok :D), hogy bőven 20M fölé lehet vinni, de ezek után azt gondolom akkor már "magától" megy, meg kivasalja a ruhákat is, vagy nemtudom

    a nagy eső és csúszós talaj miatt sajnos elmaradt az automata fékezős rendszer bemutatója és vezetni sem lehetett (amikor volt az a kamionba belecsúszás, nem emlékszem volt e itt téma, de állítólag az azért volt, mert -ilyen amatőr hibát el sem tudok képzelni, hogy fordulhatott elő- lemerítették a kocsi akksiját, és reggel amikor próbálták a helyszínre vinni nem indult el, ezért bebikázták és már mentek is vele egyből, tehát tulajdonképpen egy szinte üres akksival és lehet a bebikázástól megbolondult elektronikával álltak oda, tehát ha szimplán kicserélték volna, vagy feltöltik akkor valószínű mindez nem történt volna meg a média kereszttüzében - legalábbis a srác azt mondta, hogy valami ilyesmi volt a hivatalos magyarázat)
    a használatáról sajnos nem tudok nyilatkozni, de így beülve és körülnézve/megtapogatva, az autóban minden a helyén van, az ülés ugyan olyan szuper, mint a régi s60-é

    összességében.. áh mindegy is, én gondolkodás nélkül vinném, nekem annyira tetszett :D

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák