Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz #128204 üzenetére

    Most elsősorban JRPG-kre gondolok, nyilván a nyugati játékosok számára is fontos zsánerek, mint hack and slash vagy fighting game Xboxon is jelen volt legtöbbször.

    Ami látványos, hogy az Atlus számára pl. az Xbox egy nem létező platform volt eddig, aztán most mindent is hoznak Personáktól kezdve Shin Megami Tenseiig, a Bandai Namco majdnem másfél évtized után adott ki újra Tales játékot Xboxra, a Square az olyan könnyebben emészthető játékait portolja, mint a két évvel ezelőtti Star Ocean vagy idén a Visions of Mana - mindkettő első Microsoft platformon - a szokásos remake/remaster vonal mellett, amit általában úgyis mindenre kiadnak Nintendótól okoshűtőig.

    Éles korszakhatárt én se tudom, hova húznék, de ha az elmúlt két-három évet nézem olyan címeket látok, amik előtte szerintem elképzelhetetlenek voltak Xboxon. FFXIV-et pl. a büdös életben nem vártam volna ide, főleg nem egy évtized után és azt se gondoltam volna, hogy valaha Shin Megami Tensei lesz itt újra, aztán most mégis. :D

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák