Hirdetés

Aktív témák

  • raziel01

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #49171 üzenetére

    SG-ről:
    "Vaterán láttam egy hirdetést, ahol 650 Ft körül árul egy illető ÍROTT, MÁSOLT, WAREZ XBOX360 játékokat, még szépen le is fényképezte a Verbatim lemezeket!!!
    Szépen lassan 2 hetes hirdetés, a kutyát nem zavart.
    Felhívtam a Vatera figyelmet -mint kizárólag eredeti játékot eladó tagjuk-, hogy lépniük kellene az ügyben.

    A válasz = döbbenet.

    "Köszönjük levelét!

    A nagyszámú téves bejelentés miatt megszüntettük a lehetőségét annak, hogy Felhasználóink Jogsértő termék indoklással, szabálytalan termékeket jelentsenek be.

    Az Általános Felhasználási Feltételek szerint továbbra sem megengedett a hamisítványok árusítása, azt azonban, hogy mi hamis és mi eredeti, üzemeltetőként nem áll módunkban eldönteni. Az eladásra bocsátott termékekért és azért, hogy azok a leírásnak és a szabályoknak megfelelnek-e, az eladók felelősek. A felhasználók által listázott termékek eredetiségéről dönteni, kizárólag a védjegy tulajdonosa jogosult, aki ha problémát talál, akkor azt hivatalosan, a márkavédelmi űrlap kitöltésével jelezheti, és kérheti a jogát sértő tartalom eltávolítását.

    A fentiek alapján az Ön által bejelentett aukciónál érdemben intézkedni nincs lehetőségünk.*

    Álláspontunk elfogadását és megértését köszönjük!
    Levelünkkel kapcsolatos további kérdéseit erre az üzenetre válaszolva teheti fel ügyfélszolgálatunknak. Kérjük, hogy a válaszlevél tárgy sorát ne módosítsa, ellenkező esetben válaszát nem kapjuk meg!"

    * ÉRTSD JÓL: A Vaterán MEGENGEDETT illegális másolatok árusítása 2012 végén, az Európai Unió sarkába.

    Sokkot kaptam."

    Na ehhez már pofa kell.

    Kedvenc idézetem a csávótól:

    "Mellesleg nem mindenki gazdag apuci gyermeke hogy meg tudja venni a méregdrága eredetit!" :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák