Hirdetés

Aktív témák

  • osszaki

    tag

    Nem értem, hogy a Forza Horizonba a fejlesztők miért ragaszkodnak az oldschool dolgokhoz. Gondolok itt arra, hogy a civil forgalom úgy helyezkedik mindig, hogy az ideális íven legyen. Mikor csak simán kocsikáztam és egy lassú tempót mentem, előttem a busz csak úgy egy kis emelkedőn lefékezett és meg-meg állt. De az is jó volt, mikor 300+ -al egy komolyabb kanyarnál a civil kocsi totál azon az íven ment amin bevehető volt a kanyar. Semmi gond, visszatekertem, lassítottam, veszem máshogy. Erre a civil is máshol és persze sorol át elém. :D Amúgy semmi gond a játékkal, iszonyat jó lett, csak, hogy a civileknek mindig ilyen érdekesen kell helyezkedniük. :S Illetve még azt vettem egyszer észre, hogy ha versenyre nincs jó kocsim, de valamit felajánl, hogy felhúz a megfelelő szintre, akkor csak gépi tuning van. Én nem tudom beállítani mihez nyúljon. Ha pedig már ezen a részen voltam, akkor nincs visszaút, max ha kilépek a játékból, mert visszalépni már nem tudtam a térképre.

    // btw: pendrive-ra rá tudom menteni a sima kis képeket ami a Horizonba lövök?

    Egy kép, ezt nagyban raktam fel, remélem nem gond :B
    az örök harc, régi és új köntösben

    Xbox 360 gamertag: osszaki

Aktív témák