Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    válasz Kaci84 #63413 üzenetére

    Az Alphacool-lal nincsen nekem semmi gondom. :) A plexit nem szeretem én, mattul, karcolódik, reped és az ahogyan kinéz. Az acetál viszonylag problémamentes és számomra sokkal tetszetősebb, ahogy a csupasz réz is, na és nincsen semmi ami lepattogzana róla. Az üveggel is könnyebb együtt élni, 2 másodperc alatt kitörlöd, nem karcolódik és ez megint csak szubjektív, de halkabb is a pumpa/tartály kombó, mint hasonszörű plexi társa. Az Ek Zmt tömlője, pedig aztán tényleg problémamentes, nincsen semmi ami kioldódna belőle és dugulást okozna, mint a PVC tömlőknél előfordulhat. Végezetül én ezeket választanám:

    Watercool HEATKILLER® IV BASIC (INTEL processor) ACETAL [link]
    Phobya CPU-Cooler UC-2 LT Intel 775,1155,1156,1366,2011 - Black Edition [link] -mivel jelentősen olcsóbb, így tennék vele egy kört.
    EKWB EK-Quantum Vector Radeon RX 5700 +XT D-RGB - Nickel + Ace. (3831109819401) - B kategória [link] -visszaküldött, elvileg hibátlan tudom nikkelezett, de ma már látszólag az összes az. :U
    EK Water Blocks EK-XRES 100 Revo D5 PWM (+ pumpa) [link]
    A radiátorból az áránál fogva maradnák én is az általad kiszemelt példánynál.

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák