Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz emitter #463 üzenetére

    Szerintem Isten nem is pontosan tudatni akarta velünk pl azt, hogy hány évig élt Ádám, vagy hogy hány éves a világ. A Biblia nem törikönyv, nem azért küldte Isten, nem. A hittel kapcsolatos, Istenről szól. És emberek írták, igaz isteni sugallatra, de mégis a saját szavaikkal. Tehát amit írsz, abban nincs logika. Isten nem azért üzent az apostolokon keresztül, hogy megmondja nekünk a Föld korát, vagy Ádám fiainak nevét. Olyan, mintha jobban hinnél a Bibliában, mint magában Istenben. A Biblia Istenről szól, és rohadtul nem az a lényeg, hány állatfajt vitt fel Noé a hajójára. Ugye minden állatból kettőt. Papucsállatkából és amőbából is? És a vízben lévő papucsállatkák mitől haltak volna ki? Ha a tények nem tudnak meggyőzni téged, akkor én sem foglak tudni.

    Nem válaszoltál a bizonyítékkra, amik a Föld korát kb 5milliárd évesre teszik.

    Noé történetéről leírtam, hogy gondolom. Lukács pedig evangélista, és nem apostol. A családfát nem is tudhatta pontosan, nyilván az ószövetségből próbálta levezetni. És nehogy már egy ilyen családfa legyen a bizonyítékod. A tényeket meg teljesen figyelmen kívül hagyod.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák