Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Pocok

    őstag

    #280: Ez is egy vélemény és én tiszteletben is tartom.

    #282:

    Én itt a következőre gondoltam:

    Adott egy kérdés:
    Arany János melyik gimnáziumba tanított?
    Erre valaki úgy válaszolna, hogy a másodikos irodalom tankönyvbe a 78. oldalon a harmadik bekezdésben van írva. Sokszor ehhez hasonlót vélek felfedezni, egyes keresztény emberekben.


    „Amit te tekintesz helyénvalónak, azt te sem a kisújjadból szoptad ki, hanem valaki mondta ''tanította'' neked. Tehát amikor te bármit mondassz, a tanítás mőgé bujsz.”

    Ez így van, nekem is tanították. DE! Én nem utánzom le azokat a mestereket, akiktől tanultam, mert teljesen más ember vagyok, mint ők.
    Nekem az a feladatom, hogy az ő iránymutatásaik alapján, a környezeti, társadalmi körülményeimhez igazítva ezeket megvalósítsam.

    Nem bújok a tanítások mögé, hanem felhasználom azokat. A gyakorlati megvalósításra kell törekednem.

    „Vagy netán valamiféle isten vagy aki maga találta ki a mit is? Mire is alapozod a felsőbrendűségi érzésedet?”

    Egyszerű vagyok, mint az 1X1. Semmi extra. Nem tartom magam egoistának, világhatalmi terveim nincsenek.

    Vannak viszont szellemi értékek,amikkel egyetértek, és azokkal megpróbálok nap mint nap azonosulni.


    Én sajnálom, hogy ilyen indulatokat váltottam ki belőled. Remélem következőleg nem veszed ennyire magadra.
    Peace

    Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

Új hozzászólás Aktív témák