Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz tildy #130 üzenetére

    Ez azért mókás. Én vagyok a megmondó ember, mert szilárdan képviselem a hitemet és nem megyek bele humanista ökörségekbe, csak azért, hogy a másiknak jobb legyen?

    Én meg nem kedvelem az olyan embereket, akik zéró ismerettel dobálóznak, számonkérnek mindenféle felkészülés nélkül, okoskodnak és fölényeskednek. De kedves tildy, ez marhára nem számít. Ennek ellenére időről-időre szánok rá energiát, hogy részletesen és pontról-pontra eljutassam a kellő információt ezen emberek felé, feltételezve a pozitív szándékot és itt nem az egyetértésre gondolok. És ez nem az én érdemem, mert biztosíthatlak róla, hogy ha úgy cselekednék ahogyan azt első indulatomból tenném, akkor kerekperec tisztába tenném ezeket az embereket és nem lenne további kérdés. De a Jézus által eljött kegyelem nem ilyen, és én azt szeretném képviselni. De ez a képviselet nem jelenti azt, hogy szó nélkül hagyom a féligazságokat és hazugságokat. És itt befejeztem, ha további gondolataid vannak, privátban vagy a ring topikban légyszíves.


    Mellesleg meg lehet nézni, hogy a kötekedés után a részletes kifejtésre hányan reagáltak. 1 embert számoltam eleddig.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák