őstag

válasz Speedhs #88287 üzenetére

Én minden esetben bankszámlára utalom ki a pénzt ami másnapra az esetek 90%-ban meg is van. :K

(#88289) Prien: AH esetében már írtam korábban.
    Szerintem mindegyik csapat jóval dinamikusabban kezdi az első 45 percet, de ezzel nem mondtam új dolgot. Legtöbb esetben vendég csapattal operálok illetve megnézem ,hogy az utolsó 2-3 mérkőzésén milyen formát mutattak.
    Tekintve a szorzókat én már nem fogadok csak ritkán 1.3-1.4 alatti mérkőzésekre mert egyszerűen nincs értelme. :(
    Természetesen legtöbb esetben a vendég csapat jobb formában van (erősebb) mint a hazai így a szorzók is sokkal jobbak. :K
    Illetve még egy jó tanács: 2. félidő végén szoktam arra a csapatra fogadni aki 1 gólos előnyben van, mivel az esetek több mint 70%-ban gólt szereznek. Az ellenfél megy az eredmény után és egy jól kontrázó csapat ilyenkor ízekre szedi az ellenfelet.
    Nyílván ez is lehet bukó de ha nem kapzsi az ember és megtudja állni a napi pár ezer forintos pluszt akkor lesz hosszú távon nyerő. (szerintem) Én a mostani jó szériámat is ennek tudom be.

(#88291) sz_abika: + a véráldozat :D