Új hozzászólás Aktív témák

  • sz_abika

    addikt

    Huhh, hát az esti clippers siker az szoros volt ^^

    Mára csak kis tét nagy odds van és tenisz azon belül.
    ATP (Barcelona/ESP) - salak Kei Nishikori (JPN) - Guillermo Olaso (ESP): első szettet Olaso nyeri @ 4.10
    ATP - Bukarest (ROM) - salak Jaroslav Pospisil (CZE) - Sergiy Stakhovsky (UKR) Hány játékot játszanak a mérkőzésen? Több mint 22,5 @ 1.90
    WTA Marrakech (MAR) - Clay Babos Tímea (HUN) - Kiki Bertens (NED) Timi nyer @ 2.95

    Nishikori nagyon jó játékos, de legutolsó salakos meccsét 1 éve, ugyanitt Barcelonában játszotta! A spanyol srác nemzetéhez hűen salakos, játékban van. Nem hiszem hogy Nishikori tudásból ne dolgozná le, de 4.10ért nálam jó a siker.
    Az öreg Stakho kedvenc továbbra is, lehet pakolni, mert irodák jó oddsokat adnak rá. 1.50 a sima sikerére, de én inkább egy 7-6 6-4et tudok elképzelni, vagy 3 játszmát. Az meg már 1.90.
    Tegnap Timi ellen tettem, pedig az első megérzés az volt hogy neri, csak jobban utána lestem a statistikáknak és elbizonytalanított. Cadantut verte, nála Kiki sem tűnik jobb játékosnak, így 2.95t megérhet a siker.

    Nem mondom hogy mindhárom jön, ezeket így reggel az ágyból szedtem össze, de 1 eurot megért (amugyis, mióta nem 0.5euro a minimum bet bwinen?)

    PSN: xszabikax

Új hozzászólás Aktív témák