Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    Sziasztok!

    Talakoztam egy szunetmentes tapegyseggel az invitel topikban es ugy gondolom ez megfelelne nekem is: APC Back-UPS ES 550VA BE550G-GR

    Normalis dugaljak talalhatok rajta es talalhato rajta vonali vedelem. Szeretnem levedeni az internet modemem is, ami RJ11-es csatlakozoval rendelkezik. Vederedmenyben ket dolgot szeretnek megkerdezni vele kapcsolatban. Egy eleg eros gepem van, Core i7-es proci, GTX970 a fobb fogyasztok. Nekem nem is a hosszantarto akkurol valo mukodes lenne a lenyeg, inkabb az aprobb aramingadozasok es nagyfeszvedelem. Szoval mikor elmegy egy pillanatra az aram es visszaugrik, ha nekem 1 percig birja akkuval, mar eleg. Ra lenne kotve a monitor is, egy 22 collos eizo monitorom van. A masik dolog, ha lecsapna a villam a kozelben, ez a szunetmentes attol is megvedene a gepet? 4 eve lecsapott a kozelben a villam es levagta az osszes relet az utcaban, nalam meg a telefon vezetek is egett volt, szetment a modem, router, alaplap, procit nem tudom, tobbi megmaradt. Kerdes egy ilyen esemeny bekovetkeztekor is biztonsagban lenne a gep, vagy ilyenkor pukkanik a szunetmentes is?

    Koszonom szepen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák