Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #952 üzenetére

    Azt bizton tudom, hogy Páncél javítóért Zóna Sört kér, és Fegyver Javítóért szivart, azt a kubait. Én csak ezeket szoktam nála venni, és ezek el is fogynak a zsákomból. Még vissza kell mennem később és akkor megnézem a többit is.

    A spawn menü azért van, hogy el ne akadj a modderek hibájából, ha valamit eltoltak. Pld., én mostanig kellett volna várjak a fényképekkel, ha nem sikerül bespawnolni őket, mert egyáltalán nem működött az a rohadt kamera. Tényleg, vajon kijavították azt a részt? De ez nem jelenti azt, hogy lustaságból is azt kell használni. Viszont lehet, hogy valami a játék hibájából nem jelenik meg és akkor nincs más mód ha tovább akarsz jutni. Ilyen például Sakharov csomagja az erőműnél levő katonatisztnél, ami egy hiba miatt legtöbbször a textúra alá tevődik be és elérhetetlen. Ilyenkor vagy újrajátszod az egészet onnan, ahol megkapod a feladatot és ki tudja, hátha jó lesz majd, vagy belopod a cuccod és felveszed. Mert csak ennyi: odamész és felveszed. Én inkább belopom mint hogy visszamenjek napokat a játékban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák