Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz adster #6918 üzenetére

    Brewdog Dead Pony Club: Az egyik legolcsóbb sörük (mármint Brewdog-ból), valószínűleg nem véletlen. Egyből megcsap az illata, ami brutálisan jó, talán ezért is számítottam egy fokkal jobbra. Ízre valahol a 5am Saint (személyes kedvenc) és a Punk IPA közé helyezném. Kis alkoholtartalom, könnyen csúszik. Nincs maradandó hatás, kicsit olyan "vizes", de nem rossz. :) Ezeken kívül tőlük még Hardcore-t ittam, kivétel nélkül mindegyikbe volt egy jellegzetes "Brewdog aroma", amiről címke nélkül is felismerném bármelyik sörüket. Na jó, talán az International Arms Race-be nem volt, de az egy más kategória.

    Anchor Brekle's Brown Ale: Nagyon sötét, gyümölcsös. Iszonyatosan meglepő, már-már borra hasonlít - ízre és illatra is.

    Sierra Nevada Pale Ale: Egy másik kedvencre, az Anderson Valley Hop Ottin' IPA-ra egészen hasonlít. Kicsit keresű, fenyős/gyantás.

    Sierra Nevada Torpedo: Ez és az Anchor Humming Ale átlagosabb, mint amilyennek gondoltam, bennem legalábbis nem hagytak nyomot. Tipikus amerikai aromák, te érteni fogod azt hiszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák