Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz F-ECT$ #2100 üzenetére

    Máshol, másik témában én ezért már jól megkaptam a magamét. Az egséz abból indult ki, hogy a falunkban rendezett alsókategóriás, tehetségtelek zenekarokkal szervezett punkkoncertet én nemes egyszerűséggel igénytelennek tartottam, és megmondtam, hogy ilyen rendezvényekre ne is várják, hogy majd a falubeliek elmenjenek. Az engem nem érdekel, hogy egyesek 100km-t is utaznak, hogy vedelhessék a kannásbort, meg az olcsó szar söröket, én inkább bemegyek a városba az utolsó buszig, és 10 üveg mocsok sör helyett iszok két korsót, ami SÖR. Áááá ne tudd meg, hogy osztani kezdtek, hogy nekik meg csak az 50Ft-osra futja a szomszédos sörgyárból (diákmeló ott dolgoznak), meg hogy elnézést, hogy a koncerten a büfében nem tartanak 1000Ft-os sört. A segílyből nekik ennyire futja. Én meg persze vagyok a kulák és burzsuj. az más kérdés, hogy forintban ugyanott vagyunk, csak én nem hányok sugárban a retyón.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák