Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz Bogyó bá' #17039 üzenetére

    Igen, az E bajonett megjelenése óta van az az akku. Annak minden előnyével és hátrányával. APS-C-n azért nem olyan rossz az üzemidő vele. Nem tudom, hogy használjátok, de nekem még gyári akkuból egész napra se kellett soha 2-nél több. Persze, ha nem videóról van szó. Viszont valahol a 6000 környékén a tömege jelentősen csökkent a korábbiakhoz képest az akkunak, ami szerintem arra enged következtetni, van ebben a méretben tartalék. Nem lenne az olyan rossz, h a formátumot megtartanák a kisebb vázakban, esetleg a kapacitást növelik.

    Econ: elektronikus zárral biztos is.

    syn7h37ic 6700-as posztja már egy pár napja ellőtt áprilisi tréfa, 6k 60FPS kizárt, de az eddigi 2 éves APS-C ciklust nézve igen, várható új váz, a 6000 pedig 4 évesen már erősen váltandó lenne. Szórják is ki rendesen akcióban. Amellett a pana mellé is illene felzárkózni a sonynak, szóval ha az eddigi pozícióját meg akarja tartani, az új croppos vázba szerintem egy 4k 60FPS, esetleg vázon belül HDR feldolgozás, hisz az új telefonjaiba ez is megjött. Reszelnek az af-en, stacked szenzor, javított IBIS, 1500 EUR kezdő ár. Kb ezt nézem ki a sonyból. Ja, meg tegyenek már bele nekem egy GPS-t végre! Halo, hallasz Sony? G-P-S!!!

Új hozzászólás Aktív témák