Új hozzászólás Aktív témák

  • tlac

    nagyúr

    válasz Cathfaern #896 üzenetére

    megállapították, hogy azonos kalóriamennyiség mellett ugyanannyit lehet fogyni keton, mint más diétán. Ezt eddig is tudtuk, keto nem csoda diéta.

    viszont valószínűleg sokkal könnyebb vele kevesebb kalóriát enni

    mióta átálltam a "félketóra", én is tapasztalom azokat a dolgokat, mint amiket korábban te is írtál, hogy sokkal kevésbé drasztikus az éhségérzet, pár pohár víz el tudja mulasztani vagy, hogy akár napi 2 étkezés is elég

    a "félketó" nálam azt jelenti, hogy hétköznaponként reggel 9 körül eszek egy péksüteményt, meg dél körül ebédelek, mindkettő tele van szénhidráttal
    utána délután fél 5 körül uzsonnára eszek magvakat, meg vacsorázok 8-9 körül, így az utóbbi 2 étkezés együtt számolás nélkül szerintem már 20 g szénhidrát alatt lehet

    hétvégék kivételesek, vagy egész hétvégén csalok vagy csak egyszer ebédre eszek szénhidrátosat, a reggelit kihagyva

    mikor erre átálltam 1-2 hónap alatt lement 5 kiló, úgy hogy már csak a vacsorán módosítottam
    mivel már korábban is lement 5 kiló azzal, hogy az uzsonnámat magokra cseréltem és a cukros dolgokat közel 0-ra csökkentettem

    na most mióta ezt folytatom, már sokkal lassabb a súlyveszteségem, de még így is eltűnt 3 kiló
    ott tartok, hogy már nem kellene fogynom, mert már így is nagyon vékony vagyok

    viszont az a durva, hogy sokkal több zsírt eszek mint bármikor az eddigi életemben
    egy 20 évvel ezelőtti akkori tudással rendelkező orvos biztos szívinfarktust kiáltana nekem :)

    szerintem ha én teljesen átállnék ketóra, csont-bőrre fogynék

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák