Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz sheep #2762 üzenetére

    Nem azzal van a baj, hogy azt mondják rá, hogy ne vegyem meg.
    Azzal van a baj, hogy nem indokolja meg, hogy miért ne vegyem meg.
    Az nem indok, hogy mert gagyin néz ki vagy TESCO-s vagy bazári.

    Köszi a linket, de azt elfelejtettem mondani, hogy mindenképpen összecsukható kell mert gyakran fogom majd szállítani is. (csak kocsin belül)

    Amúgy az általad linkelt biciklire is jó pár negatív van írva a vásárlói véleményekben tehát arra sem lehet azt mondani, hogy csúcs minőség.

    Az meg már csak hab a tortán, hogy az aláírásomban lévő cuccaim alapján valaki azt írja, hogy akkor megengedhetnék magamnak egy drágábbat is.
    Honnan tudja az illető, hogy azokat a cuccokat én mennyiért szereztem? Vagy hogy mennyi ideig gyűjtöttem rájuk? Egyáltalán mi köze van a mostani témához?

    Na meg van egy értékrendem ahol meg van mindennek a maga ár/értéke.
    Egy bicikliért nem fogok 600 meg 1 millát kifizetni mert számomra nem ér annyit és kész.
    Ha ezt valaki nem fogadja el akkor így járt.

    Anno egy PC egérrel jártam így egy topic-ban. Megkérdeztem jó-e. (egy 45k-s egérről volt szó)
    Aszonták ne vegyem meg mert túlárazott vacak, tönkre megy a mikrokapcsolója rossz a szenzorja meg bal bla bla.
    Azóta is azt használom és ennek már több éve, tökéletesen működik pedig napi használatban van.

    Azt hittem itt azért komolyabb emberek fórumoznak, hogy észérvekkel támasztanak alá valamit és nem ilyen olcsó dumákkal jönnek, hogy gagyi meg hasonlók.

    Gagyi, neked gagyi mert nálad 600k az alja egy ilyennek. Én meg a 200k-t is sokallom egy ilyen bringára. Na most akkor mi van?

    Amúgy meg van 14 napos elállási jogom az online rendeléstől. Kipróbálom aztán ha nem tetszik megy vissza. Ilyen egyszerű.

    Valahogy sejtettem, hogy az lesz, hogy kinevetitek a cuccot. De hát mint azt fent is írtam figyelmeztettek rá, hogy ezen a fórumon mi uralkodik. :R

    Na további szép napot, majd jövök egy menő szelfivel ha meg lesz a bringa. ;]

    (#2766) Runner_fxr:
    Na akkor ezzel kellett volna kezdeni
    Végre valaki aki tud érvelni, köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák