Új hozzászólás Aktív témák

  • Gömbike

    senior tag

    válasz student #2709 üzenetére

    Az akku töltési ideje nyilván nem egyforma, de mindig két óra felett van. (szerencsére :) ) A kijelző MXUS890 LED. Ezen 4 led jelzi a töltöttséget. Ha már csak egy világít, akkor szoktam a töltőre tenni.

    +10 °c alatt ki szoktam belőle venni és beviszem a házba. Ha használni akarom a kerékpárt, csak visszacsúsztatom az akksit a helyére. Pár másodperc. Viszont mindig zárd rá kulccsal, az is csak egy mozdulat. Nem csak azért mert ellophatják, hanem mert mivel nincs a biciklin csillapítás, könnyebben lerázódik/szétcsúszik a csatlakozás menet közben és nem lesz energy.

    A kijelző fix. Minimalista, de elég. A komolyabb kijelzőket a tényleges pedelec biciklikre szerelik.

    Több boltban is érdeklődtem, de mindenhol csak 1 év garanciát adtak.

    Imádom. A kocsit csak nagy bevásárlások alkalmával veszem elő, minden elintézni valómat ezzel a kerékpárral intézem. Nekem a női vázas van, mert szerintem könnyebben lehet használni a városban.

    Most, hogy nagyobbra cseréltem az első lánckereket, már nem "fogy" el alólam az áttétel. Annyira egyszerű még ennek bicajnak a vezérlése, hogy nem kapcsol le 25 km/óra sebességnél, enged kibontakozni.

    Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Új hozzászólás Aktív témák