Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy TNT

    őstag

    válasz Krix #578 üzenetére

    Hi !

    Kössz az infót. Ezek szerint a Jbod egy szívás. Gyakorlatilag nincs értelme :D

    Ezzel, hogy lehet, hogy egy csatornás egy kissé hasba akasztottál. Erre nem is gondoltam. Bár kifelejtettem, hogy SATA vezérlőröl van szó. Itt elvileg nincs master/slave egy ''szálon''

    ha a 4 portos tud 0+0 -t akkor az nekem már elég izgalmas :) Csak az a baj, hogy elég drága. én konkrétan ezt néztem ki:
    http://www.promise.com/product/product_detail_eng.asp?segment=RAID%200/1%20HBAs&product_id=136#

    Van egy 4 portos nagytesója is,de az már túl drága nekem. :O Viszont ha a 2 portos egy csatornára teszi a két vincsit az nem lesz valami gyors :U 22.000-et kifizetni egy ilyen kártyáért elég húzós és nem volna valami jó befektetés. szóval honnan lehet megtudni, hogy 1 vagy 2 csatornás a kicsike ? :U mondjuk akkor már talán jobb befektetés lenne gyűjteni egy 4 portosra :F


    NA meg aztán mennyivel és miben lehet ez jobb egy alaplapi RAID vezérlőnél ? Jelenleg alaplapit használok. Kicsit sokallom a CPU használatot. Korábban egy silicon 0680-as volt és azzal nem volt ekkora CPU igény.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák