Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz bnorci71 #4199 üzenetére

    Tudok róla, az egy elég érdekes konstrukció, ami nem forrta ki magát rendesen, meg most már nem is fogja szerintem "magyar" állami háttérrel.
    Mondjuk annyi, hogy nálam igazából nem szempont a TV, gyakorlatilag most is csak azért van, mert olcsóbb, illetve talán, mondom talán néha van benne valami, de én pl. egyáltalán nem nézek TV-t már vagy 13 éve, szóval a TV inkább másnál befolyásoló tényező, nálam nem, nekem az a lényeg, hogy legyen normális internet, az meg sajnos a PR-nél nincs, a többi szolgáltatónál még koax-on is igen rágyúrtak és nem csak a letöltésre, hanem a feltöltésre is, egyedül talán a PR maradt az egyetlen szolgáltató, ahol pl. a 250-es nethez is csak 12 Mbit/s feltöltés jár, még a kisebb szolgáltatók is mint a Tarr, Vidanet stb... mind 15-18-20 Mbit/s feltöltést adnak hozzá, sőt csak 200 Mbit/s-hoz adnak annyit, felfele még többet, ugye T-nél ED 3.1 esetén már egyáltalán nem spórolnak, de ezek ... mondjuk az is szerencse, hogy egyáltalán van szolgáltatás, csodálkozom hogy ma nem vágták el valahol a kábelt a változatosság kedvéért.

Új hozzászólás Aktív témák