Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Krystal_s #4163 üzenetére

    Tényleg egy szar, sőt inkább fos cég, egy okádék amit csinálnak szolgáltatás címszó alatt és amiért egy kisebb vagyont elkérnek.
    Nekem különösen tetszik, ahogy szarnak a DOCSIS 3.0 alapjaira és hogy hogy is kellene kinéznie a hálózatnak, a jelszinteknek milyennek kellene lennie és a különbségnek is a jelszintek között, ami nálam eléggé felborult:


    Gondolom azt nem kell ecsetelni, hogy normál esetben max. -10 dBmV lehet a jelszint, az alatt már nagy a csomagveszteség, -15 körül már nagyon instabil a kapcsolat és hát ennek kezdenek a jelei látszódni, de ezeknek az idiótáknak hiába mondja az ember, mert idióták hozzá, azt hiszik majd az optika megoldja ezeket a problémákat, csak az a baj, hogy ahhoz is idióták, másrészt ha jól tudom, Újhely és Patak között már bő fél éve ők optikáznak a főút mentén és ahogy csinálják, az egy köpedelem, megint éppen elkaparják a kábelt, sosem tanulnak ezek az idióták a kábelátvágásokból, arról nem is beszélek, hogy 10 km kábelfektetésben mi tart több mint fél évig, de hát nagy az Isten állatkertje és úgy hívják, hogy Magyarország.
    Ja és akkor a csatolt képre még visszatérve, aki érti még a problémát a jelszintek közötti különbségben, az gondolom ugyan úgy rosszul lett tőle, mint ahogy én vagyok ha véletlen megnézem a jelszinteket :DDD
    Szóval nem csoda, hogy tiltják a fb oldalukon a kommunikációt, hiszen egyébként tele lenne panasszal.

Új hozzászólás Aktív témák