Új hozzászólás Aktív témák

  • udimension

    csendes tag

    Sziaszok.
    Kinéztem egy Samsung ps58c6500-ast ma. Igaz hogy outletes. 360e az ára, 1 év garival.
    Lenne más alternatívám szerintetek? Valamelyik nap beviszek egy pendrive-ot és álló fényképeken letesztelem a képremegést, villódzást a nagyobb, világosabb felületeken.

    Most viszik tőlem a Pana TXP50G30E-et 200-ért. Ahogy itt már írtam, nem áll rá a szemem az idegesítő villódzásra, amit produkál nagyobb, homogén, főleg világosabb felületeken, pedig alig több mint egy hónapos, elviekben az új firmware van rajta.
    Csalódtam benne, főleg azért, mert a 4 éves samu nem csinált ilyet, igaz, a feketék nem voltak az igaziak.

    Nem akarok vitát indítani, nekem nem jött be, viszont tegnap óta már 6 kolléga jelezte, hogy azonnal vinné, az egyik reggel jön is érte. :))

    Tehát az érdekelne, hogy emeltem egy kicsit a tv-re szánt összegen. 350-370e. Ebben az árkategóriában keresnék garanciás, lehetőleg új készüléket.

    Lenne tippetek? Általában tv-nézés téhómos beltériről, ami ugyen nem nagy szám, néhány mozifilm, de no számítógép és no játék. Olyan érdekelne, ahol a valós képfrissítés 100 Hz-es, hiszen azt már a '97-ben vett Sony KV-S2951D is tudta és abszolút nincs rajta képvillódzás, villogás. A mai napig a hálóban műxik és kifogástalan. Igaz, hogy az akkor volt 499.999,- :-)

    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák