Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz kevepapa #74574 üzenetére

    Én csak azzal tudlak vigasztalni, hogy a barátomnak eladtam a féltve iszonyatosan - már röhejesen - nagy odafigyeléssel használt makulátlan 55VT50-emet - külön szóltam neki, hogy figyeljen, mert ez a típus az összes plazma közül is a legjobban ghost hajlamos típusok közé tartozik - mondta, hogy no para tudja mi a dörgés - egy G10-et váltott - képben van nem lesz baj.

    Megyek hozzájuk pár hét múlva és látom, hogy a TV be van kapcsolva háttérzajnak az eurosporttal a képernyőn, azzal az irgalmatlan fehér logo-val - én reflexből vetődtem volna már a távirányítóért - de visszafogtam magam - mondván, hogy ez már nem az én bajom. Kíváncsiságból sok sok idővel később (kb fél év) elkértem a távirányítót, nyomtam egy fehérmosást és azt kell mondjam döbbenet volt, mert nem igazán láttam semmiféle ghost-ot - illetve annyi lehellet finom volt mindenhol, hogy igazából semmivel nem volt rosszabb a helyzet, mint pl a mostani 65VT60-omon, ami típusbetegségben szenved, ugyanis az összesnek van egy nagyon enyhe Dirty Screen Effect-je.

    Szóval én ezt anno totál túlparáztam - teljesen felesleges ennyire ráizgulni - két barátom is 55vt50-et használ - rádiót hallgatnak meg ilyenek - full otthagyott rácsos menükkel - totál szarnak bele a dologba és nem készül ki a TV-

    Szerintem egy full kikímélt panel első ghostja sokkoló csak - de ha nézel mindent vegyesen akkor összehomogenizálódik és kész.

    Szóval relax. Még mindig a legszebb képű TV technológia van a lakásban - és ki fog jönni ez is tutti!

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák