Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DM-Fan #435 üzenetére

    Nem, csak mostanában előszeretettel használod a konvencionális szót. Nekem is régóta motoszkál a fejemben, kb. az idei HDTV shootout óta próbálom megfejteni mit is jelenthet ez pontosan, mert szeretik a prezentációikban ehhez a „conventional PDP”-hez hasonlítgatni az aktuális csúcs paneljüket.

    Pedig szerintem nem egyértelmű, hogy mi az a „hagyományos plazma panel”.

    A saját aktuális, nem NeoPDP fémjelzett plazmáik? A konkurencia? -> Melyik? A Kuro előtti CLEAR? A Real Black előtti Pana [nemtommi]? /.../

    Mert az S is Real Black, a NeoPDP pedig kb.: Viszonylag nagynyomású és magas Xenon tartalmú, a szelektív cellainicializáló elvére épülő meghajtóhoz (Real Black Drive)igazított cellastruktúrájú PDP.
    És a tesztek szerint nagyon közel áll az S30 feketéje a G30-éhoz, nem hiszem, hogy menne a Real Black nélkül, az pedig nem megy a megfelelő cellastruktúra nélkül, szóval picit homály nekem, hogy fizikailag hol a határ (a sokbites videóprocesszort és LVDS-t, stb könnyű kispórolni, az is elég lehet elrontani a képet).

    Amúgy nem találkoztam még S30-al, de ezt sikerült választatnom egy ismerőssel (hasonló árú LCD helyett, így nem féltem anélkül ajánlani, hogy láttam már sötétben - egy botban egyszer végigfutottam a teljes lineup-ot, de Dynamic profil, SDTV, vakító neon...), lehet hogy leugrom majd hozzá belőni ha bejáratta.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák