Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dexar007 #42360 üzenetére

    (#42360) Dexar007
    A TrueCinema nem elég világos nálad nappalra 60-as kontraszttal és esetleg bekapcsolt ECO móddal (akkor éjszakára sem kézzel kell visszatekerni)?

    A Normal mód világosabb lehet, de ennek többféle sarca van a képminőségből.
    (Még ha tudom is, hogy ilyet talán kár most mondanom. :)))

    (#42282) Csabiapu73
    Országos szinten (vidéki falvakat is nézve) a Samsung szervizhálózata tényleg jobb.

    (#42288) s157 Az valóban érdekes készülék. Várom, hogy majd én is lássak egyet. :K

    (#42289) Dorian -> (#42291) kovadika
    50Hz-hez picit még mindig jobb szeretem a Samsung mozgáskezelését. De nincs már nagy űr, keresni kell az eltérést, nem csak úgy leülni egy akármilyen TV adás elé.

    (#42219) bogabi
    Tudtuk, hogy az UT50-ben gyengébb volt a táp. Hétköznapi használat mellett nem hiszem, hogy feltűnő volt, mert csak nappal kellhetett volna magasra tekerni a fényerőt, de tükröződés elleni bevonat hiányában erős környezeti fényben így is, úgy is küszködött.
    Idén meg nincs már UT60.

    (#42352) liszi70
    Nála be van kapcsolva az ECO mód, úgyhogy egy világos napon akár ténylegesen 60-ra tekert kontraszttal futhatnak a mesék, de ez kell is, ha világos van a nappaliban.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák