Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #88471552 #41339 üzenetére

    Így is túl drága. 2011 áprilisának végén még jó vételnek találtam az 51D550-et 240k-ért. Ez a készülék pedig kb. ugyan azt tudja, csak 2013 májusának végén 290k-ért kínálják. "Jó vétel!" Sajnos igazából az 51F8500-at kéne ennyiért (vagy inkább 240k-hoz, mint 300k-hoz közelebb) adniuk, hogy alternatívája legyen az 50ST60-nak.

    Amúgy az edigital most 1db szemüveget ad az ST60-hoz? Nem úgy volt, hogy 2db jár majd mellé (központilag a Panasonic-tól, nem a boltoktól)?

    (#41337) liszi70

    ~80ms már érzékelhető lehet a kép és a hang közt. Főleg, ha figyelsz rá, pl. ha visszacsatolást vársz (te okozol valamit, pl. egérkattintással/gombnyomással, amire hangot vársz eredményül, pl. játék közben kattanást/durranást a látható robbanás mellé).
    Játék közben képen még a ~40 és ~16ms közt is érezhető a különbség, bár én azt már hajlandó vagyok feláldozni a képminőség kedvéért. (16ms-t csak Samsu PDP-k tudnak, azok is csak CMS nélküli PC módban.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák