Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz DM-Fan #37342 üzenetére

    Nem tudok százalékot jósolni, főleg nemzetközi viszonyokban nem. Mint ahogy többen is írták, azért ha itthon is két hét alatt jönne össze a lovetta egy GT60-ra, lehet, sokan elszórnák a filmszeretők közül a tavalyi készüléket. Számomra megbecsülhetetlen az, hogy hány ember van aki plazmát vesz, mert számít a képminőség, de hiába szeretne, nem tud idén megint cserélni - nem vagyok társadalom kutató :(

    Én csak magamból tudok kiindulni - ha épp lesz rá, akkor lecserélem a VT60-ra, 65 col méretben, mert nekem a mostani kicsi. Miért ne cserélném? Másfelől akkor sem történik semmi, ha elmegy a zseton mert pl pont ajánlanak majd egy szép gitárt és elcsábulok. Pl gondolkodás nélkül nyomnám ki a pénzt a Zeke által elherdált most a Magna Cum Laude gitárosát boldogító 59 Les Paul re-issue-ra a millát, ha a Tibi végre úgy döntene, hogy elunta. Játszottam azon a gitáron, és valami mese. Messze - messze, összehasonlíthatatlanul jobban megmozgat az a hang, mint bármilyen TV...

    Az USA-ban biztos nagyon sokan lesznek akik majd váltanak idei modellre - hiszen ott azért könnyebb az élet még mindig.

    SZERK: @ Ispy: én nem vettem úgy, hogy DM bántóan mondta volna- tudom mire gondolt - valahol igaza van egyébként - más kérdés, hogy én mindig is rajongtam az új dolgokért - valahogy elkap egy gyerekes zsongás és ha nem szerezhetem meg, akkor kész vagyok. Aztán persze az is előfordul, hogy egyik napról a másikra le se szarom kategóriás lesz és kész. Nem értem magam sem :)

    [ Szerkesztve ]

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák