Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz GeneraL_XTX #345 üzenetére

    "DM FAN persze h váltana mert pana buzi (bocs, de így van :DDD )"

    Most személyeskedjek én is és mondjam azt, hogy nem akarod látni a fától az erdőt, mert elvakult Samsung-buzi vagy és csak azért is lebeszélsz a Panáról, mert egyszer vettél egy olyan Panát, amitől itt a topicban is mindenki óva intett, majd jöttél pontosan azt sorolva negatívumként, amire előre fölhívtuk a figyelmed? Följebb van a G30 minőségben, akárhogy is nézzük, nem véletlenül merült fel a csere igénye janos-ban sem.

    Persze, lehet hogy javítják a firmware-t, de ha nem, akkor lesz egy rosszabb minőségű TV-d, aminek az eladásával minél többet vársz, annál inkább nem tudsz tőle megszabadulni. Egyébként meg pont olyan dolog, hogy van, akinek a böszme nagy képméret a lényeg és mindegy neki, mit néz, másnak meg a minőség. Ha választhatnék egy 42VT30 és egy 50G30 között, én is az előbbit választanám és nem a 3D miatt.

    Ráadásul egy másik dologról is megfeledkezel: a Panára megkapná az 5 év garit, ami hadd ne mondjam, hogy megintcsak nem kevés értékkel bír! Nem vagyok egyik márka iránt sem elkötelezve, csak nem vagyok a magam és a pénztárcám ellensége sem. Ha a Samsung hozná a jobb értékeket produkáló TV-ket, ő adna 5 év garanciát és normális firmware-eket hozna ki, akkor urambocsá még váltanék is, ha már rossznak látnám a jelenlegi TV-met/lejárt volna a jelenlegi 5 éves garim, amiből még mindig 4 év van hátra!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák