Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz nuke7 #34121 üzenetére

    - nekem eddig mindent lejátszott külső winyorol - mert nem próbáltál még bizonyos avi, mov stb fájlokat
    - felirattal nem foglalkozok - oké, nálunk nem mindenki beszél angolul olyan szinten
    - nekem mutatja hol járok tekerésnél - nekem meg nem
    - keresés kb. olyan gyors mint a tv-n, és sztem a winyo sebessége a korlát usb-n keresztül, a sebességet sehol nem írtam hogy gond lenne
    - nálam nincs touch pad - nem értem, hogy ez mi akar lenni: azért mert neked a legolcsóbb lejátszód van, ahhoz nem adnak ilyet
    - a könyvtárszerkezet való igaz - de nekem eddig jó volt - nekem lenne igényem dátum szerint rendezni stb.
    szóval én nem értek veled egyet - elfogadom a véleményed, én csak leírtam az enyémet.

    másik postodból: 24p-t már a tiéd is tudja: persze, az enyém is, csak nem USB-ről és itt arról beszélünk vagy nem? BD-ről gond nélül megy a 24p, USB-ről meg nem.

    Ja és akkor még említenék bizonyos újabb hangformátumokat, melyet se a TV, se a 320-es BD lejátszó nem ismer: konkrétan a red bullos art of flight mkv-ban lévő 7.1-es DTS-ES hangot nem játsza, hiába kérsz downconversion-t, nem játszik mov-ot, illetve egy csomó mkv-t akadozva játszik.

    [ Szerkesztve ]

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák