Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DM-Fan #327 üzenetére

    Yap, igazából jobban zavar, hogy effektíve átverve érzem magam, de aki boltban vesz ma D550-et, az valószínűleg már így is úgy is ezzel a software-el kapja, így ő tulajdonképp nem lesz átverve. És ha nem szokta meg régi software-t, illetve nem veszett össze emiatt a Samsung Support-al, akkor valószínűleg fel sem tűnik neki. Meg hát van, akinek fontosabb a méret és a 3D, mint nekem, és neki még így is ez a jó választás. Én a 3D-t már meguntam, a fotelem pedig szabadon tologatom a szobában, aminek csak ez a funkciója (egy közös nappaliban, ahol többen nézik, ott gáz lehetne a méret...).

    Meg lehetne ezt most játszani, csak nekem nem lesz Cetelem kártyám, főleg nem időben, így inkáb csak olyasmi játszik, hogy árucserét bonyolítanék le valakivel, aki pont egy ilyen 51"-os 3D képes plazmara vágyik, és el tud hozni egy ilyen akciós G30-at.

    Ha külön kell eladni a D550-et más városba, már rácsúszik a gázolaj is, akár 10-20k, ha messzire kell vinni-hozni...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák