Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz Franky2Ster #32077 üzenetére

    Ha már ment a készülék legalább 300-400 órát akkor nem. Ma arra jöttem haza, hogy lányom néz valami mesét. Jövök, megyek, oda se figyelek, amikor a szemem sarkából megragadta valami ármányság a figyelmemet. Kiderült, hogy az asszony beszerzett valami Disney Playground című meseválogatást, ami tök jó, de ott rohadjon el a keze annak aki megcsinálta, ahol kettőt lép - ugyanis a bal alsó sarok jelentős részét egy gigászi Disney logo foglalja el - állandóan!!! Sikítva vetődtem a távirányító után- hogy most annyi a VT-nek, de magam sem hittem a szememnek, mert csak kb 20 másodperces ghostot okozott mindössze. Azóta letoltam a homogén színes tesztábráimat, nyoma sincs... Innen fogva már tudtam beszélni, az asszony meg is kérdeztem, hogy mégis meddig ment már ez a csoda mire hazaértem - 30 perc volt a válasz.

    Szóval nem ég be annyira könnyen egy idő után már. Teszem hozzá, hogy 28-as contrast, 0 brightness, 30 szín és eco:ki állásoknál volt ez. Lehet magasabb kontrasztnál más történt volna - nem tudom.

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák